Portal CzarterLastMinute.pl
Chorwacja, Grecja, Karaiby - tylko oferty specjalne

STRONA GŁÓWNA   |   JAK KORZYSTAĆ Z WYSZUKIWARKI   |   KONTAKT

Oferty specjalne:

Czartery jachtów:

Jak korzystać z wyszukiwarki?

czarter Last Minute W każdym Dziale naszego portalu w jego środkowej części masz wylistowane najlepsze oferty specjalne i Last Minute od zdecydowanej większości armatorów w Chorwacji. Poszeregowane są one według zniżek, które zostały zaproponowane przez armatorów na dany jacht. Z prawej strony w każdej sekcji masz 2 wyszukiwarki ofert specjalnych - tutaj możesz znaleźć oferty wg daty startu, liczby koi, a także okresu, na jaki chcesz wynająć jacht.

Pamiętaj: podając w wyszukiwarce liczbę koi - podajesz oczekiwaną liczbę miejsc w kabinach. Dodatkowo przy zdecydowanej liczbie jachtów - do dyspozycji masz jeszcze do 2 miejsc w mesie. Oznaczenie 6(2) = 6 miejsc w kabinach i 2 miejsca w mesie.

Kiedy znajdziesz już jacht, który spełnia Twoje oczekiwania - możesz go natychmiast zarezerwować, o ile tylko znajduje się literka "B" przy danej ofercie. Pojawia się ona przy zdecydowanej większości jachtów i gwarantuje, że jacht jest aktualnie dostępny. W momencie, kiedy Ty klikasz opcję "Rezerwuj" u armatora natychmiast pojawia się rezerwacja na właśnie ten jacht dla Ciebie.

Po dokonaniu rezerwacji - na podany przez Ciebie e-mail - zostanie automatycznie wysłany komplet dokumentów dotyczących wybranego czarteru. Będą tam też informacje o kolejnych krokach w procesie rezerwacji, w tym informacje dotyczące wpłacenia zaliczki za jacht.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy - prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną - tel. 501 500 846 lub pod e-mailem: info@czarterlastminute.pl

Zapraszamy!

Wyszukiwarka czarterów:

Czy wiesz, że ...

... polecisz do Chorwacji już od 500 zł w obie strony

Czy wiesz, że do Splitu i Dubrownika lata tania linia lotnicza Norwegian Air z Warszawy, dzięki czemu lot w obie strony kosztuje od 500 zł w obie strony ze wszystkimi opłatami dodatkowymi.

opracowanie i treść ©2008-2009 - CzarterLastMinute.pl